Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár / Litoměřice


kategorie: Ženy
8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 60.00
2 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 48.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 48.00
4 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Iveta Miranda SVK 36.00 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
7 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 30.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 30.00
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 30.00
9 Zuzana Dolejší Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 24.00 Veronika Pešková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 24.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
13 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 18.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 18.00
13 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 18.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
13 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 18.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 18.00
17 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Barbora Mihová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Bára Karasová VK Sever Žatec, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018