Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U20
16. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 60.00
2 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 54.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 36.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 24.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 24.00
9 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
13 William Löffler Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Jakub Žižka TJ Svitavy, z.s. 18.00 Antonín Pelíšek TJ Svitavy, z.s. 18.00
13 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 18.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 18.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 18.00 Alfred Hostička Prague beach team, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018