Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Dívky U20
15. 6. 2019

Poznámky 11. 6. 2019:

DK byly zapsány.

POZOR! Kvůli rozšíření kapacity bude kvalifikace začínat již v 14:00! Bude se hrát modelem Q18-skup-1KO (včetně playoff).

Poznámka 10. 6. 2019:

Kvalifikace turnaje byla rozšířena na 18 dvojic. Hrací model a čas zahájení kvalifikace bude upřesněn následně.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MXo1la85TWSqFO8CBhwlYJ0xno05PIksTTg7uG7d2RY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 60.00
3 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 48.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 48.00
5 Anita Hájková Beach Service club z.s. 36.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 36.00
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 36.00
5 Nela Roštoková 36.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 18.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 18.00
13 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 18.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 18.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 54.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
4 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 42.00 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 42.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
9 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 18.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 18.00
17 Ema Cmíralová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Julie Smékalová Sportovní klub Meteor Praha 12.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Lindová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
23 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
23 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 6.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 6.00
23 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
23 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Natálie Hejhalová SK HAMR, z.s. 6.00
23 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 6.00 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018