Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Český pohár / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
15. 6. 2019 - 16. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 54.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 54.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 48.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 42.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 36.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 36.00
5 Alena Pecháčková 36.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 36.00
7 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 18.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 18.00
13 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
17 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 12.00 Aneta Cihlářová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Eliška Soejonová 12.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Veronika Jandová 12.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
© ČVS 2015-2018