Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

UNIQA Český pohár / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
15. 6. 2019 - 16. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 54.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 42.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 36.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 36.00
5 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 36.00
7 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 18.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 18.00
13 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
17 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Aneta Cihlářová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Veronika Jandová 12.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
© ČVS 2015-2018