Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 18 let / Opava (Happy Sport)


kategorie: Chlapci U20
18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Poznámka 14. 5. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 14. 5. 2019:

Kvalifikace začne pro obě kategorie v 15:00, pro každou kategorii na 2 hracích kurtech.

Poznámka 27. 4. 2019:

Pozor, změna od standardního herního modelu MČR U18!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlašovací část z juniorského žebříčku U20.

Turnaj je určen pouze hráčům věkové kategorie U18, tj. narozeným 1. 1. 2002 a později.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Sy3nVRzV_7v3gzt-Dd6jqF7QIWg3iJoMKzrAt0eYaDY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 50.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 50.00
2 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 45.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 45.00
3 Jakub Ureš Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
4 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 35.00
5 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 30.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
5 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 25.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 25.00
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 25.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 25.00
9 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 20.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 20.00
9 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 20.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 15.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 15.00
13 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 15.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 10.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 10.00
17 Šimon Pospíšil 10.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 10.00
17 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 10.00 Jiří Benda Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 10.00
20 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 5.00 Lukáš Orlík Happy Sport Opava, z.s. 5.00
20 Šimon Beránek 5.00 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018