Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 20 let / Chodov u K. V.


kategorie: Dívky U20
25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty nebyly uděleny.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BmgbPk68EPzP9MyIZYLxZBLycbK9pm0KPGyl-GpqV8c/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 100.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 90.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 90.00
3 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
5 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 60.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 60.00
7 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 50.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 50.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 50.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 40.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 40.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 40.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 40.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 40.00
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Nela Roštoková 30.00
13 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00
13 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Anita Hájková Beach Service club z.s. 30.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018