Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 22 let / Pňov - Předhradí


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Turnaj je určen hráčům věkové kategorie U22, tj. narozeným 1. 1. 1998 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U0btwdFCabDTMGb13g4xY1LIGT6kKIyAij3EAy0xQVk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 36.00
3 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 32.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 28.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 28.00
5 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
5 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00
7 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00
9 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 16.00
9 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 16.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 16.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 16.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 16.00
9 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00
13 Adam Podroužek 12.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Marek Holeček 12.00
13 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 12.00 Jakub Váňa Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018