Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 22 let / Pňov - Předhradí


kategorie: Muži
8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Turnaj je určen hráčům věkové kategorie U22, tj. narozeným 1. 1. 1998 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U0btwdFCabDTMGb13g4xY1LIGT6kKIyAij3EAy0xQVk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 32.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 28.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 28.00
5 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00
7 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00
9 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 16.00
9 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 16.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 16.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 16.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 16.00
9 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00
13 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 12.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Jakub Váňa "SK Prosek Praha" 12.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018