Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 22 let / Pňov - Předhradí


kategorie: Ženy
8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Turnaj je určen hráčkám věkové kategorie U22, tj. narozeným 1. 1. 1998 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b3mE2u7x0zaDi8oYgzdMWlEGsemoM5YJmSjhwGlaxAk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 24.00
7 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 20.00 Lucie Pokorná 20.00
9 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 16.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 16.00 Aneta Cihlářová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 12.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018