Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 22 let / Pňov - Předhradí


kategorie: Ženy
8. 6. 2019 - 9. 6. 2019

Turnaj je určen hráčkám věkové kategorie U22, tj. narozeným 1. 1. 1998 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b3mE2u7x0zaDi8oYgzdMWlEGsemoM5YJmSjhwGlaxAk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 24.00
7 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 20.00 Lucie Pokorná 20.00
9 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 16.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00
9 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 16.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Aneta Cihlářová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 16.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 12.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018