Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Muži
3. 8. 2019 - 4. 8. 2019

update 1.8.:

  • kvalifikace se nekona, zaciname v sobotu hlavni soutezi

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1x8BBKJxh9Ae_w_RxQM82U9OoKK1yPg5_fk8KdOPjWJk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
2 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
4 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00
5 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 15.00
7 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 15.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 15.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 9.00
13 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 9.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 9.00
13 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 9.00
17 Dominik Wallisch Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 6.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 6.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 6.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 6.00 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.00
17 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 6.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018