Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)


kategorie: Dívky U20
22. 6. 2019 - 23. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 60.00 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00
2 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 54.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 54.00
3 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Sarah Ondrejková SVK 42.00 Veronika Podhradská SVK 42.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 36.00
7 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
7 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 24.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 24.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 24.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
13 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00 Tereza Nechvátalová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00
13 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 18.00 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 18.00 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Nela Koudelková START B6, z.s. 12.00 Natálie Vitulová START B6, z.s. 12.00
17 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eva Mácková TJ JUNIOR Brno, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018