Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár / Opava (Happy Sport)


kategorie: Muži
22. 6. 2019 - 23. 6. 2019

Poznámky 19. 6. 2019:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 17:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mjqayPhwTEfDbrUusMZBgLiZAjAx-GE2mkrv5vsWiCI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 48.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 48.00
4 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 42.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 36.00
7 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 30.00
7 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 30.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
9 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00
13 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
13 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 18.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
13 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 18.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 12.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Zajíc Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
17 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 12.00
17 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 12.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
25 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 6.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
25 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018