GRAFICO Český pohár / Opava (Happy Sport)


kategorie: Ženy
22. 6. 2019 - 23. 6. 2019

Poznamka 21. 6. 2019:

POZOR! Utkani 2. kola budou zacinat jiz v 10:00, a tak kvuli nizsimu poctu dvojic nemaji dvojice nasazené 1 až 8 garantovaný čas zahájení v 10:30, ale v 10:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lsk5bhosu-9RBb8bynPS-CNAHjG3HxugI73Xmp4fXgY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
2 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 48.00
4 Anna Komárková VK Brno, z.s. 42.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 42.00
5 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
7 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
7 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 30.00 Tereza Petrová 30.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Jana Šimanicová SVK 24.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
13 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lucie Šídlová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
13 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 18.00
13 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00
17 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Kamila Sojková Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 12.00 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Jana Ochvatová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
17 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Petra Kapinosová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018