Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár / Litoměřice


kategorie: Muži
29. 6. 2019 - 30. 6. 2019

Poznamka 27. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v 16:00.

Poznamka 25. 6. 2019:

DKA nebyly uděleny.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HTvL8nxMnZIbXWaxvQ7oh6MbiutZaK_0q1xp2Oeam1Q/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 48.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00
4 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 42.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00
5 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 36.00
7 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 30.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 30.00
7 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 30.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
9 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 18.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00
17 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00
17 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Václav Härting Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Jan Rožec Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
25 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018