Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

MENTHOLKA Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Poznámka 2. 7. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 21. 6. 2019:

Hráči musí hrát ve svých dresech, které musí být označeny čísly 1 a 2.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj se hraje dohromady ve 3 areálech, prosím čtěte propozice až do konce. Děkujeme.

Kvalifikace mužů začne v pátek ráno. Hlavní soutěž mužů bude začínat v pátek odpoledne.

Na tento SC a souběžný LP ve Zlíbě jsou povolena souběžná přihlášení přes VIS. Dvojice nejprve odehraje utkání na SC a v nejdřívě možném čase dá vědět řídícímu soutěží ohledně své účasti na LP.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oARK5evmtsrd41znM6tHjCZW9FMuGggcjpUTZLlVNzE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Leo Williams RSA 100.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 100.00
2 Luboš Nemec SVK 90.00 Patrik Pokopec SVK 90.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 80.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 80.00
4 Ján Namešanský SVK 70.00 Michal Hovorka SVK 70.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 55.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 55.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 55.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 55.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 55.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 55.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
9 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 30.00 Daniel Římal VK Karlovarsko, z.s. 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00
17 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 10.00
21 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 10.00
21 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10.00
21 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 10.00
21 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018