MENTHOLKA Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Poznámka 2. 7. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 21. 6. 2019:

Hráčky musí hrát ve svých dresech, které musí být označeny čísly 1 a 2.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj se hraje dohromady ve 3 areálech, prosím čtěte propozice až do konce. Děkujeme.

Kvalifikace žen bude začínat v pátek dopoledne. Hlavní soutěž žen bude začínat v sobotu ráno.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I2cAa21trMkumD2DWzC4nHcE3Q6pnrd4171BnGQpsHg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 90.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 90.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 80.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 80.00
4 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 55.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 55.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 55.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 55.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 55.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Simona Janečková BeachPunk Team z.s. 40.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 40.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 40.00
13 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Lesia Slezáková SVK 30.00 Barbora Tokošová SVK 30.00
13 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 30.00
17 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Lenka Vandáková SVK 20.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
17 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
21 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 10.00
21 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Silvia Murínová SVK 10.00 Emma Erteltová SVK 10.00
21 Iveta Miranda SVK 10.00 Ivana Jarošová SVK 10.00
21 Barbora Bartošíková VK Polanka nad Odrou, z.s. 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
21 Zuzana Reginová SVK 10.00 Andrea Sandanusová SVK 10.00
© ČVS 2015-2018