Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

MENTHOLKA Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Poznámka 2. 7. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 21. 6. 2019:

Hráčky musí hrát ve svých dresech, které musí být označeny čísly 1 a 2.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj se hraje dohromady ve 3 areálech, prosím čtěte propozice až do konce. Děkujeme.

Kvalifikace žen bude začínat v pátek dopoledne. Hlavní soutěž žen bude začínat v sobotu ráno.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I2cAa21trMkumD2DWzC4nHcE3Q6pnrd4171BnGQpsHg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 100.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 90.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 90.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 80.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 80.00
4 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00
5 Tereza Vaňková 55.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 55.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 55.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 55.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 55.00
9 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 40.00 Simona Janečková VK Brno, z.s. 40.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 40.00 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 40.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 40.00
13 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Lesia Slezáková SVK 30.00 Barbora Tokošová SVK 30.00
13 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 30.00
17 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Lenka Vandáková SVK 20.00
17 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 20.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
17 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
21 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 10.00
21 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Silvia Murínová SVK 10.00 Emma Erteltová SVK 10.00
21 Iveta Miranda SVK 10.00 Ivana Jarošová SVK 10.00
21 Barbora Baláková VK Polanka nad Odrou, z.s. 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
21 Zuzana Reginová SVK 10.00 Andrea Sandanusová SVK 10.00
© ČVS 2015-2018