Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Letní pohár / Poděbrady


kategorie: Muži
13. 7. 2019 - 14. 7. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
2 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 27.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 27.00
3 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 24.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 24.00
4 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.00
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 18.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 15.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
7 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 15.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 15.00
9 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 12.00
9 František Knobloch Prague beach team, z.s. 12.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00
9 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Michal Roháček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
9 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00
13 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 9.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 9.00
13 Matěj Kollár SVK 9.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 13.50 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
17 Martin Syrůček Kladno volejbal cz 6.00 Ondřej Pavelka SK Dansport Praha, z.s. 6.00
17 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 6.00 Vojtěch Milota VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 6.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Dominik Wallisch Kladno volejbal cz 6.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018