Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Hranice-Drahotuše


kategorie: Ženy
27. 7. 2019

Poznámka 26. 7. 2019:

Z důvodu nižšího počtu přihlášených dvojic bude turnaj zkrácen na jednodenní. Bude odehrán v sobotu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KfG-EQV-oCLtVNnFNUX-BV8MlXQPMrsCoPDY5Pfadsg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 30.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 27.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 27.00
3 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
5 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
7 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 15.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00
7 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 15.00
9 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 12.00
9 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
© ČVS 2015-2018