Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Ženy
17. 8. 2019

Poznámka 14. 8. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00 na 3 hracích kurtech.

 

Hlavní soutěž bude jednodenní a to v sobotu 17/8.

Model hl. soutěže H16d-modskup bude odehrán se změnou ve způsobu nasazení do playoff. Los bude nahrazen pevnými pozicemi v pavouku - viz online sešit (až bude připravený). V případě nižšího počtu dvojic v hl. soutěži bude ještě herní model pravděpodobně změněn.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XvB0npXUYDJjWtAZ4IiKVW50HGdLCmekMUr4AE7LKkE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 27.00
3 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 24.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Nikola Jindrová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 18.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 18.00 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00
9 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00
13 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00
13 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 9.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.00
17 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00
© ČVS 2015-2018