Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Ženy
17. 8. 2019

Poznámka 14. 8. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00 na 3 hracích kurtech.

 

Hlavní soutěž bude jednodenní a to v sobotu 17/8.

Model hl. soutěže H16d-modskup bude odehrán se změnou ve způsobu nasazení do playoff. Los bude nahrazen pevnými pozicemi v pavouku - viz online sešit (až bude připravený). V případě nižšího počtu dvojic v hl. soutěži bude ještě herní model pravděpodobně změněn.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XvB0npXUYDJjWtAZ4IiKVW50HGdLCmekMUr4AE7LKkE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Alena Pecháčková 27.00
3 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 24.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Nikola Jindrová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 18.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 18.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00
13 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00
13 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 18.00 Petra Píclová TJ ABC Braník, z.s. 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
9 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 9.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.00
17 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00
© ČVS 2015-2018