Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Muži
25. 8. 2019

Hlavní soutěž bude jednodenní a to v neděli 25/8.

Model hl. soutěže H16d-modskup bude odehrán se změnou ve způsobu nasazení do playoff. Los bude nahrazen pevnými pozicemi v pavouku - viz online sešit (až bude připravený). V případě nižšího počtu dvojic v hl. soutěži bude ještě herní model pravděpodobně změněn.


nový sešit online výsledky:

https://bit.ly/2Zn2gE5

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
2 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 27.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 27.00
3 Matěj Kollár SVK 24.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 24.00
4 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 21.00
5 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 18.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00
5 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 18.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 18.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 12.00
9 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 12.00 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 12.00
9 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
13 Matěj Drechsler Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00 Jan Žambera Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00
13 Tomáš Lengál Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00 František Ha Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00
13 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018