Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

MČR U20, Chodov


kategorie: Dívky U20
9. 7. 2011 - 10. 7. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Dostálová VK Dukla Liberec 100.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 100.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 90.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 90.00
3 Barbora Pilátová 80.00 Hana Třešňáková 80.00
4 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Šárka Vodenková 70.00
5 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 60.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 60.00
6 Vanda Vydrová 60.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 60.00
7 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 50.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 50.00
8 Karolína Medová SK Špaček 50.00 Aneta Bláhová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 50.00
9 Barbora Třešňáková 40.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
10 Jana Vosáhlová Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 40.00 Kateřina Kleslová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00
11 Adéla Bittnerová 40.00 Eliška Málková Beach Service club z.s. 40.00
12 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 40.00 Vendula Bédi Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 40.00
13 Monika Mühlhauserová 30.00 Gabriela Gergelyová 30.00
14 Kamila Součková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00
15 Lucie Kubátová 30.00 Tereza Cislerová SK Hlincovka, z.s. 30.00
16 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 30.00 Anna Přibylová BeachPunk Team z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018