Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Brno (Sokolák)


kategorie: Muži
30. 8. 2019 - 1. 9. 2019

Poznámka 28. 8. 2019:

V předběžném harmonogramu turnaje byla prohozena utkání mužů a žen ve všech hracích dnech. Na tomto turnaji může být stanoveno vlastní pořadí utkání, tj. utkání nemusí následovat vzestupně dle čísla pořadí utkání. Pro aktuální rozpis utkání sledujte online sešit.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SSh5OkyJikU3r-Vx5FjSV-PVRrPyWqXEvzmPUi7SI9k/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 150.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 150.00
2 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 135.00
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 105.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 105.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 90.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 90.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 90.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 90.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 90.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 75.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 75.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 75.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 75.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 75.00
9 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 75.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 60.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00
13 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 60.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
© ČVS 2015-2018