Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
30. 8. 2019 - 1. 9. 2019

Poznámka 28. 8. 2019:

V předběžném harmonogramu turnaje byla prohozena utkání mužů a žen ve všech hracích dnech. Na tomto turnaji může být stanoveno vlastní pořadí utkání, tj. utkání nemusí následovat vzestupně dle čísla pořadí utkání. Pro aktuální rozpis utkání sledujte online sešit.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iHQTIwA2Rd-IPQovjs7DF0cPomfIOChF5rKxG7zn1Q0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 150.00 Markéta Sluková Beachwell Pelhřimov 150.00
2 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 135.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 135.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
4 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 105.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 90.00
5 Tereza Vaňková 90.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 90.00
5 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 90.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
5 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 90.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 75.00
9 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 75.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 75.00
9 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 75.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00
13 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 60.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 60.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
13 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 60.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 60.00
© ČVS 2015-2018