Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

IDEASTAV Český pohár / Praha (Pankrác)


kategorie: Muži
20. 7. 2019 - 21. 7. 2019

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12yArR5Psp9gk1-A3GEwdHKxkbJSLxbwob9QNBMoXoAE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 54.00 Leo Williams RSA 54.00
3 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 48.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 48.00
4 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 42.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 36.00
5 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00
5 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 24.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Ján Namešanský SVK 24.00 Michal Hovorka SVK 24.00
9 Filip Habr Kladno volejbal cz 24.00 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 24.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
9 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
9 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00
17 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 12.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
17 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 12.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
25 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.00
25 Matěj Kollár SVK 6.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Dominik Wallisch Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 6.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 6.00
25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00
25 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 6.00
33 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 3.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
33 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 3.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3.00
35 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 1.50 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 1.50
35 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 1.50 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 1.50
35 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.50 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.50
35 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 1.50 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 1.50
35 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018