IDEASTAV Český pohár / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
20. 7. 2019 - 21. 7. 2019

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CXtS4MEZyPrUTcY921aaPBl4MEQnErHHN2CUyNBZ3kc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 60.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 60.00
2 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 54.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 48.00
4 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 36.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 36.00
5 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 36.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 36.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
9 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Barbora Fabiánová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 24.00
17 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 12.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
17 Michaela Brunclíková TJ Meteor České Budějovice z.s. 12.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00
25 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00
25 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
25 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 6.00
25 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 6.00
25 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 6.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 6.00
25 Anna Přibylová VK Brno, z.s. 6.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
25 Marie Mlejnecká 6.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00
33 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018