Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

IDEASTAV Český pohár / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
20. 7. 2019 - 21. 7. 2019

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CXtS4MEZyPrUTcY921aaPBl4MEQnErHHN2CUyNBZ3kc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 60.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 60.00
2 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 54.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 48.00
4 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 36.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 36.00
5 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 36.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 36.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 36.00
5 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
9 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
17 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 12.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00
25 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
25 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 6.00 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 6.00
25 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 6.00
9 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Barbora Fabiánová TJ ČZU Praha z.s. 24.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00
25 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 6.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 6.00
25 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 6.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
25 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 6.00
33 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018