Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

TEXOLL Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
11. 5. 2019 - 12. 5. 2019

Poznámka 8. 5. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gsluLpL3BcGoLzcpogcpdiRxqSpCPLpN-iHfAxYSL5A/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 30.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
4 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 21.00 Daniel Římal VK Karlovarsko, z.s. 21.00
5 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00
7 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 15.00
7 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 15.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 15.00
9 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 12.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 12.00
9 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 9.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 9.00
13 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 9.00
13 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 9.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
13 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Michal Roháček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 9.00
17 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 6.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018