Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

TEXOLL Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
11. 5. 2019 - 12. 5. 2019

Poznámka 9. 5. 2019:

Kvalifikace je zrušena.

Poznámka 8. 5. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12aqFwxreBTfnz4qccq2fw7iW_CMV6oRGIf86bHfulg0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 30.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 30.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 24.00
4 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Lesia Slezáková SVK 21.00
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 18.00
5 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 18.00
7 Zuzana Reginová SVK 15.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
7 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 15.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Iveta Miranda SVK 12.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 9.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.00
13 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 9.00
13 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 9.00 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 9.00
© ČVS 2015-2018