Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
17. 8. 2019 - 18. 8. 2019

Poznámka 15. 8. 2019:

Kvalifikace se ruší. Všechny týmy hrají hlavní soutěž. Dopřihlašovat se lze již jen mezi náhradníky.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/13343bnz-lI8xCGFNDKgrEg0kajns9p6C4wyDTdcmBSc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 30.00
2 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 21.00
5 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 18.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 18.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.00
7 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00
7 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 15.00 Matěj Kollár SVK 15.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 12.00
9 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 12.00
9 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 9.00
13 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
17 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 6.00
17 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 6.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 6.00
17 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 6.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 6.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 6.00
0 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0
© ČVS 2015-2018