Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
10. 8. 2019 - 11. 8. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Alena Pecháčková 30.00
2 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 27.00
3 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00
4 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
7 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 15.00 Vedrana Ajdin Stříbrná Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 12.00
9 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00
9 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 9.00 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 9.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 9.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 9.00
13 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 9.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 9.00
13 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 9.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
17 Šárka Rychlíková Beachklub Ládví z.s. 6.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Pavla Silná 6.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 6.00 Monika Valková SK Hlincovka, z.s. 6.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 6.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018