Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
10. 8. 2019 - 11. 8. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00
2 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 27.00
3 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00
4 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
7 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 15.00 Vedrana Ajdin Stříbrná Beachklub Ládví z.s. 15.00
7 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 12.00
9 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00
9 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 9.00 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 9.00
13 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 9.00 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 9.00
13 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 9.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 9.00
13 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 9.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
17 Šárka Rychlíková Beachklub Ládví z.s. 6.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Pavla Silná 6.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 6.00 Monika Valková Volejbal Rudolfov, z.s. 6.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 6.00 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018