Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Brno (Viktoria)


kategorie: Ženy
24. 8. 2019 - 25. 8. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Jana Šimanicová SVK 30.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
4 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 21.00
5 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Simona Janečková VK Brno, z.s. 18.00
7 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 15.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 15.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
9 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 12.00
13 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 9.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 9.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 9.00
13 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
13 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 9.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
17 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 6.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 6.00
17 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00
17 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018