Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár, Kutná Hora


kategorie: Muži
16. 7. 2011 - 17. 7. 2011
Kvalifikace pátek 15.7. od 14.00 hodin, hlavní soutěž začíná v sobotu v 8:30

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Petr Zeman Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0
1 Jiří Cerha 30.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00 Marek Šimko START B6, z.s. 27.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
4 Jakub Lébl TJ ABC Braník, z.s. 21.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 21.00
5 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 18.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 18.00
6 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 18.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 15.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 15.00
8 Tomáš Božek START B6, z.s. 15.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 15.00
9 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00 Petr Sedláček 12.00
10 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00 Libor Leikep VK Dukla Liberec 12.00
11 Lukáš Kodera VK Karlovarsko, z.s. 12.00 Martin David Kladno volejbal cz 12.00
12 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Václav Kořán Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře 12.00
13 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 9.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00
14 Jindřich Hovorka 9.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 9.00
15 Jakub Heřman Tělovýchovná jednota PRAGA 9.00 Martin Čapek TJ AVIA Čakovice, z.s. 9.00
16 Radim Hanuš TJ Energetik Chvaletice z.s. 9.00 Jan Beneš Tělocvičná jednota Sokol Vysočany 9.00
17 Tomáš Hrdý 6.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00
18 Adam Kočík Volejbal Praga, z.s. 6.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 6.00
19 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 6.00 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 6.00
20 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.00 Milan Džavoronok 6.00
21 Martin Šponar SOKOL CHODOV, z.s. 6.00 Martin Lacný 6.00
22 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Petr Svoboda Sportovní klub Meteor Praha 6.00
23 Michal Krsek Volejbalové sdružení Drásov 6.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 6.00
24 Jiří Přibyl Sportovní klub Meteor Praha 6.00 Jakub Kubíček Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 6.00
25 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 1.50 Michal Michajlec 1.50
26 Martin Šindler TJ Sokol Řepy, z.s. 1.50 Jan Holakovský TJ Sokol Řepy, z.s. 1.50
27 Tomáš Váňa 1.50 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 1.50
28 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 1.50 Pavel Švandrlík Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 1.50
29 Jakub Grohar 1.50 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018