Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
15. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Muži - Final Four GEL 2024 - Osijek
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Strahov)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
13. 4. 2019 - 14. 4. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 50.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 50.00
2 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 45.00
3 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
4 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Lukáš Dvořák Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
5 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 30.00
7 Adam Podroužek 25.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 25.00
7 Matyáš Martinovič 25.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 20.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 20.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 20.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 20.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 20.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
13 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 15.00 Michal Nachtnebl 15.00
13 Ondřej Kodejš 15.00 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 15.00
13 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 15.00 Lukáš Koldovský 15.00
13 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Martin Douda Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 15.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 10.00 Viktor Kohout 10.00
17 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 10.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 10.00
17 Lukáš Měchura 10.00 David Polák 10.00
20 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 5.00 Tomáš Kopecký Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 5.00
20 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Daniel Slunečko 5.00
20 Daniel Vacek 5.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 5.00
© ČVS 2015-2018