Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Koráb)


kategorie: Dívky U20
18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 60.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00
3 Zuzanna Bielak POL 48.00 Aleksandra Chudzik POL 48.00
4 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 42.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 36.00
7 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 36.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 24.00 Lenka Knorová VK Prostějov, spolek 24.00
13 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 18.00 Zuzana Maršíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Nikola Brožová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 18.00
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Barbora Hošková 18.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 12.00
17 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.00
17 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 12.00
17 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 12.00 Natálie Hejhalová SK HAMR, z.s. 12.00
25 Eugenie Hladká Sportovní klub Meteor Praha 6.00 Monika Kateřina Hajná Sportovní klub Meteor Praha 6.00
25 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 6.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 6.00
25 Julie Smékalová Sportovní klub Meteor Praha 6.00 Ema Cmíralová Sportovní klub Meteor Praha 6.00
28 Daniela Doudová Sportovní klub Meteor Praha 3.00 Alžběta Kouřilová Sportovní klub Meteor Praha 3.00
28 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018