Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

ŠNEKSPORT Letní pohár / Brno (Šlapanice)


kategorie: Ženy
3. 8. 2019 - 4. 8. 2019

Poznámka 31. 7. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.

Upozorňujeme, že v době konání turnaje se v Brně koná Velká cena Brna Moto GP. Prosíme, počítejte s časovou rezervou pro váš příjezd do areálu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M8d4gFekuKSgX5DNM7THnysixvaBGj7NMjhbBjG-JbE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 36.00
3 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 32.00
4 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 24.00
7 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 16.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 16.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
13 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 12.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 12.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
13 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
17 Jasmína Voldánová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 8.00 Kristýna Kriegelová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00
© ČVS 2015-2018