Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Vítkov)


kategorie: Dívky U20
7. 7. 2019

Poznámka 6. 7. 2019:

Hlavní soutěž se bude hrát systémem H16d-modskup s odlišností v nasazení do playoff. Nasazení prvních týmů skupin zůstává. Dvojice z druhých a třetích míst budou pevně umístěné v playoff dle rozpisu v online sešitu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gIWBRESDm2SSdzVA4Iarj6YQyGf0TuZquW7XlK-I3tQ/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anita Hájková Beach Service club z.s. 60.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00
2 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 54.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 54.00
3 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 48.00
4 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 42.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 36.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 24.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 24.00
9 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Tereza Mrázová SK TŘEBÍN, z.s. 18.00 Nikola Chromá SK TŘEBÍN, z.s. 18.00
13 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 18.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 18.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 18.00 Ema Pikartová 18.00
13 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018