ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (BVA Domyno)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=303

Bodové hodnocení turnaje je 25 bodů (hodnota pro vítěze).

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 25.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 25.00
2 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 22.25 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 22.25
3 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 19.83
4 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.67 Nikol Součková 17.67
5 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 15.75 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 15.75
5 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 15.75 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 15.75
5 Alžběta Rybová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75 Nela Roštoková Prague beach team, z.s. 15.75
5 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.75 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 15.75
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 9.75 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 9.75
9 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 9.75
11 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 7.67 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 7.67
11 Marie Mlejnecká 7.67 Jana Fixová VK Dukla Liberec 7.67
13 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
14 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 5.42 Michaela Kaňová 5.42
15 Tereza Turková 4.75 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
15 Kateřina Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.75 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 4.75
17 Aneta Zedníková 3.67 Kateřina Jenisová 3.67
18 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 3.25 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 3.25
19 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 2.83 Eliška Soejonová 2.83
19 Martina Švecová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.83 Tereza Strnadelová 2.83
© ČVS 2015-2018