ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (PBT Střešovice)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
13. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=307 Dvojice na 1. - 16. místě startovní listiny hrají 1. ligu, dvojice na 17. - 36. místě hrají 2. ligu.

Bodové hodnocení turnaje je 25 bodů (hodnota pro vítěze).

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 25.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 25.00
2 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 22.25 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.25
3 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 19.83
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 17.67 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 17.67
5 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 15.75 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.75 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.42 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.42
7 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.42 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.75 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 9.75
9 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 9.75 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 9.75
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Marek Holeček 7.67
11 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.67 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.67
12 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.83 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 6.83
13 Adam Podroužek 6.08 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 6.08
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 4.75 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 4.75
16 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 4.17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.17
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 9.75 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 9.75
18 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 8.67 Jakub Čadek 8.67
19 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.67 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 7.67
20 Lukáš Koldovský 6.83 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.83
21 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondrej Spisiak SVK 6.08
21 Jan Předota Prague beach team, z.s. 6.08 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 6.08
23 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.75 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 4.75
23 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 4.75 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 4.75
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
25 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
27 Jozef Dzurenda BeachPunk Team z.s. 2.83 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.83
27 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 2.83 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 2.83
29 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 2.17
29 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.17 Radomír Kůs BeachPunk Team z.s. 2.17
31 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 1.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 1.67
31 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 1.67 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 1.67
33 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 1.33 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 1.33
33 Ondřej Kodejš 1.33 Tim Nedvěd 1.33
35 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 1.00 Šimon Beránek 1.00
35 Daniel Slunečko 1.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018