Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (PBT Střešovice)


kategorie: Muži
13. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=307 Dvojice na 1. - 16. místě startovní listiny hrají 1. ligu, dvojice na 17. - 36. místě hrají 2. ligu.

Bodové hodnocení turnaje je 25 bodů (hodnota pro vítěze).

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 25.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 25.00
2 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 22.25 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.25
3 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 19.83
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 17.67 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 17.67
5 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 15.75 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.75 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.75
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.42 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.42
7 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.42 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.42
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.75 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 9.75
9 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 9.75 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 7.67
11 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.67 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.67
12 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.83 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.83
13 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 6.08 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 6.08
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 4.75 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 4.75
16 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 4.17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.17
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 9.75 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 9.75
18 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 8.67 Jakub Čadek 8.67
19 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 7.67 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 7.67
20 Lukáš Koldovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.83 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 6.83
21 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondrej Spisiak SVK 6.08
21 Jan Předota Prague beach team, z.s. 6.08 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 6.08
23 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.75 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 4.75
23 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 4.75 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 4.75
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Sebastian Siebenstich 3.67
25 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
27 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.83 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.83
27 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 2.83 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 2.83
29 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 2.17
29 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.17 Radomír Kůs BeachPunk Team z.s. 2.17
31 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 1.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 1.67
31 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 1.67 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 1.67
33 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 1.33 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 1.33
33 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.33 Tim Nedvěd 1.33
35 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 1.00 Šimon Beránek 1.00
35 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018