Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (PBT Střešovice)


kategorie: Muži
13. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=307 Dvojice na 1. - 16. místě startovní listiny hrají 1. ligu, dvojice na 17. - 36. místě hrají 2. ligu.

Bodové hodnocení turnaje je 25 bodů (hodnota pro vítěze).

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 25.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 25.00
2 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 22.25 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 22.25
3 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 19.83 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 19.83
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 17.67 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 17.67
5 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 15.75 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 23.63 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 15.75
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.42 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.42
7 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.42 František Knobloch Prague beach team, z.s. 12.42
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.75 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 9.75
9 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 14.63 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 9.75
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.50 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 7.67
11 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 7.67 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.67
12 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.83 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.83
13 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 6.08
15 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 4.75 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 4.75
16 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 4.17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4.17
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 9.75 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 9.75
18 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 8.67 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 8.67
19 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 7.67 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.67
20 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 6.83 Václav Kůrka Beachclub Strahov, z.s. 6.83
21 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondrej Spisiak SVK 6.08
21 Jan Předota Prague beach team, z.s. 6.08 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 6.08
23 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.75 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 4.75
23 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 4.75 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 4.75
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
25 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
27 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.83 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.83
27 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 2.83 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 2.83
29 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 2.17
29 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.17 Radomír Kůs BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.17
31 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 1.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 1.67
31 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 1.67 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 1.67
33 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 1.33 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 1.33
33 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.33 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.33
35 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 1.00 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 1.00
35 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018