Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Chlapci U20
19. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=311

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 25.00 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 25.00
2 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 22.25 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 22.25
3 Michal Staněk Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.81 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 19.81
4 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 17.63 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 17.63
5 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 15.69 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 15.69
5 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 15.69 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 15.69
7 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 12.38 Kryštof Sršeň SK HAMR, z.s. 12.38
7 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.38 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.38
9 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 9.75 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 9.75
9 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 9.75
11 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 7.63 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 7.63
11 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.63 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.63
13 Jan Viták SK HAMR, z.s. 6.00 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018