Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Juniorky
20. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=312

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 25.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 25.00
2 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 22.25 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.25
3 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 19.81 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 19.81
4 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 17.63 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 17.63
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.69 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.69
6 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 13.94 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 13.94
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.38 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.38
8 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 11.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 11.00
9 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
10 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.63 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.63
11 Linda Francová SK HAMR, z.s. 7.63 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 7.63
12 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.75 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 6.75
13 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 6.00 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.00
14 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 5.31 Anna Cyrani Beachclub Strahov, z.s. 5.31
15 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 4.69 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 4.69
16 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 4.13 Barbora Cubrová Studio Sport z.s. 4.13
17 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.75
18 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 8.63 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 8.63
19 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 7.63 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 7.63
20 Pavlína Lindová Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. 6.75 Adéla Strnadová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 6.75
21 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 6.00 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 6.00
22 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.31 Barbora Kolářová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.31
23 Tereza Strnadelová Beachclub Strahov, z.s. 4.69 Aneta Zedníková Beachclub Strahov, z.s. 4.69
23 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 4.69 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 4.69
25 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.63 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.63
26 Tereza Skvrnová SK HAMR, z.s. 3.19 Adéla Bartáková SK HAMR, z.s. 3.19
27 Lucie Pavlíčková Radotínský sportovní klub, z.s. 2.81 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 2.81
© ČVS 2015-2018