Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (BVA Domyno)


kategorie: Muži
9. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 22.25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 22.25
3 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 19.83 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 19.83
4 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 17.67 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 17.67
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.75 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75
6 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 14.00
7 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 12.42 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.42
7 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.42
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.75 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 9.75
10 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.67 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 8.67
11 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 7.67 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.67
11 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 7.67 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
13 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 6.08 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 6.08
14 Ondrej Spisiak SVK 5.42 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.42
15 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 9.75 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 9.75
18 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 8.67 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 8.67
19 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 7.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 7.67
20 Tomáš Dvořáček Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 6.83 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 6.83
21 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 6.08
22 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 5.42 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 5.42
23 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 4.75 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 4.75
23 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 4.75 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 4.75
25 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 3.67
26 Kryštof Sršeň SK HAMR, z.s. 3.25 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 3.25
27 Jan Viták SK HAMR, z.s. 2.83 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 2.83
27 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 2.83 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.83
29 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 2.17 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 2.17
© ČVS 2015-2018