Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (BVA Domyno)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
9. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 22.25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 22.25
3 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 19.83 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 19.83
4 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 17.67 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 17.67
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.75 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.75
6 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 14.00
7 Adam Podroužek 12.42 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.42
7 Martin Douda Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.42 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.42
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.75 Marek Holeček 9.75
10 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 8.67 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 8.67
11 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 7.67 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.67
11 Matyáš Martinovič 7.67 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
13 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 6.08 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.08
14 Ondrej Spisiak SVK 5.42 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.42
15 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 4.75 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 9.75 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 9.75
18 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 8.67 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 8.67
19 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 7.67 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 7.67
20 Tomáš Dvořáček VSK MFF UK Praha, z.s. 6.83 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 6.83
21 Tomáš Váňa Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 6.08 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 6.08
22 Karel Šedivý 5.42 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 5.42
23 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 4.75 Lukáš Koldovský 4.75
23 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 4.75 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 4.75
25 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 3.67 Daniel Vacek 3.67
26 Kryštof Sršeň 3.25 Cyril Popek 3.25
27 Jan Viták 2.83 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 2.83
27 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 2.83 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.83
29 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.17 Jakub Bartůněk 2.17
© ČVS 2015-2018