Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Hamr Záběhlice)


kategorie: Ženy
10. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Iveta Miranda SVK 22.25 Anna Felker RUS 22.25
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 19.83
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 17.67 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.67
5 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.75 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.75
6 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 14.00
7 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 12.42 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.42
7 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.42 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 12.42
9 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 9.75 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 9.75
10 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.67 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 8.67
11 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 7.67
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.08 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 6.08
14 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 5.42 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 5.42
17 Hanna Gubik HUN 9.75 Fanni Vecsey HUN 9.75
18 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 8.67 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 8.67
19 Linda Francová SK HAMR, z.s. 7.67 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 7.67
20 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.83 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.83
21 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
22 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 5.42
23 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 4.75 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 4.75
23 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 4.75
25 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
26 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.25 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.25
27 Adéla Wondráková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.83 Tereza Resslová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.83
27 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83
29 Jana Fixová VK Dukla Liberec 2.17 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.17
30 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 1.92 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 1.92
© ČVS 2015-2018