Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Chlapci U20
16. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic. 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 25.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 22.25 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 22.25
3 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 19.83 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 19.83
4 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.75 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.75
6 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 14.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 14.00
7 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 12.42 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.42
7 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.42 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
9 Lukáš Koldovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.75
10 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.67 Jakub Bartůněk Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.67
11 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 7.67 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 7.67
11 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 7.67 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 7.67
13 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 6.08 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 6.08
14 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.42 Daniel Vacek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.42
15 Marek Pohl Beach Service club z.s. 4.75 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 4.75
16 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17
17 Kristof Eperjessy HUN 9.75 Csaba Mihucz HUN 9.75
18 Matěj Havlík Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.67 Matěj Svárovský Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.67
19 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
20 Domonkos Doczi HUN 6.83 Marton Udvarhelyi HUN 6.83
21 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
22 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.42
23 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Matyáš Kaleta SK Dansport Praha, z.s. 4.75
24 Rudolf Peli HUN 4.17 Csanad Petik HUN 4.17
25 Matěj Mík Beachklub Ládví z.s. 3.67 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
26 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 3.25 Adam Votoček Beach Service club z.s. 3.25
27 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83 Jan Janíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83
© ČVS 2015-2018