Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Prague Beach Team)


kategorie: Dívky U20
17. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 22.25 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 22.25
3 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 19.83
4 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 17.67 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 17.67
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 15.75 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 15.75
5 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 15.75 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 15.75
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.42 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.42
7 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 12.42 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.42
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 9.75 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 9.75
9 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
11 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.67 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.67
13 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.08 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.08
15 Barbora Cubrová Studio Sport z.s. 4.75 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 4.75
15 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 4.75 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 4.75
17 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.75
18 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.67 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.67
19 Nicole Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67 Teresa Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67
20 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 6.83 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 6.83
21 Adéla Wondráková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.08 Tereza Resslová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.08
21 Zuzana Krejčíková Prague beach team, z.s. 6.08 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 6.08
23 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 4.75 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 4.75
23 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 4.75 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 4.75
25 Lucie Pavlíčková Radotínský sportovní klub, z.s. 3.67 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 3.67
25 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 3.67 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 3.67
27 Amálie Papoušková Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 2.83 Agáta Papoušková Beachpoint z. s. 2.83
© ČVS 2015-2018