Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
19. 10. 2019

Oprava propozic: minimální počet dvojic účastnících se turnaje pro udělení bodů do žebříčků ABV je 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
2 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 22.50 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 22.50
3 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
4 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 17.50 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 17.50
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 15.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Alžběta Rybová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 12.50 Miroslava Kotlasová Beach Service club z.s. 12.50
7 Johana Slabihoudová 12.50 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 12.50
9 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 10.00
10 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 10.00 Lucie Souralová Beach Service club z.s. 10.00
11 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Bobková 10.00
12 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 10.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.00
13 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 7.50 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 7.50
13 Diana Kratochvílová 7.50 Barbora Žáčková 7.50
15 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 7.50 Ela Votočková Beach Service club z.s. 7.50
15 Magdalena Jandová 7.50 Barbora Jandová 7.50
17 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 5.00 Marie Kavinová Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018