ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
19. 10. 2019

Oprava propozic: minimální počet dvojic účastnících se turnaje pro udělení bodů do žebříčků ABV je 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 25.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
2 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 22.50 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 22.50
3 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
4 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 17.50 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 17.50
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.00
5 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 15.00 Jakub Čadek 15.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 10.00 Viktor Kohout 10.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Marek Holeček 10.00
9 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 10.00 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 10.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 7.50 Marek Radvanovský Beach škola Plzeň, z.s. 7.50
13 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 7.50 Ondřej Kodejš 7.50
15 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 7.50 Adam Votoček Beach Service club z.s. 7.50
15 Jan Pešek Beach Service club z.s. 7.50 David Hroch 7.50
© ČVS 2015-2018