Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Muži
19. 10. 2019

Oprava propozic: minimální počet dvojic účastnících se turnaje pro udělení bodů do žebříčků ABV je 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 25.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 22.50 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 22.50
3 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
4 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 17.50 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 17.50
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 15.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 15.00
5 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 15.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 10.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 10.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 10.00
9 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 10.00 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 10.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 7.50 Marek Radvanovský Beach Service club z.s. 7.50
13 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
15 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 7.50 Adam Votoček Beach Service club z.s. 7.50
15 Jan Pešek Beach Service club z.s. 7.50 David Hroch Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018